SONE 02 kámen

Krbová kamna SONE a jejich prostorná spalovací komora Vám umožní vychutnat si jedinečný a ničím nerušený pohled na plameny. Vyvážené proporce... více informací »
SONE 02 kámen
Značka: Romotop
43 890 Kč
VÍCE INFORMACÍ »
Krbová kamna SONE a jejich prostorná spalovací komora Vám umožní vychutnat si jedinečný a ničím nerušený pohled na plameny. Vyvážené proporce...

Krbová kamna SONE a jejich prostorná spalovací komora Vám umožní vychutnat si jedinečný a ničím nerušený pohled na plameny. Vyvážené proporce kamen SONE společně s topeništěm patřícím k těm větším mezi krbovými kamny, se skvěle hodí do vašeho interiéru.

Krbová kamna jsou vhodná pro nízkoenergetické domy. Disponují systémem CPV – centrální přívod externího vzduchu. Konstrukce kamen umožňuje zvolit ze dvou způsobů odvodu spalin, a to horního nebo zadního. Sklo dvířek z vnitřní strany omývá proudící sekundární vzduch a díky tomu nedochází k usazování nečistot. Spalovací komora je vyložena kvalitními šamotovými tvarovkami. Regulaci primárního a sekundárního přívodu vzduchu lze řídit jediným ovládacím prvkem.

Také v provedení: vlnka, plech, pískovec, keramika Designový výrobek SONE 02 kámen můžete získat lehce tady u nás ve známé kategorii krbová kamna! Nyní koupíte vyjímečné produkty z této známé rubriky za výhodné peníze! U nás vám nabídneme víc, máme v nabídce však také další skvělé produkty značky HAAS+SOHN Rukov. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Tento levný produkt SONE 02 kámen od známé společnosti HAAS+SOHN Rukov jednoduše pořídíte tady teď v akci. Aktuálně v akci za 43 890 Kč.