SONE 05 keramika – 90901 Bílá matná

Krbová kamna SONE a jejich prostorná spalovací komora Vám umožní vychutnat si jedinečný a ničím nerušený pohled na plameny. Vyvážené proporce... více informací »
SONE 05 keramika
Značka: Romotop
45 990 Kč
VÍCE INFORMACÍ »
Krbová kamna SONE a jejich prostorná spalovací komora Vám umožní vychutnat si jedinečný a ničím nerušený pohled na plameny. Vyvážené proporce...

Krbová kamna SONE a jejich prostorná spalovací komora Vám umožní vychutnat si jedinečný a ničím nerušený pohled na plameny. Vyvážené proporce kamen SONE společně s topeništěm patřícím k těm větším mezi krbovými kamny, se skvěle hodí do vašeho interiéru.

Krbová kamna jsou vhodná pro nízkoenergetické domy. Disponují systémem CPV – centrální přívod externího vzduchu. Konstrukce kamen umožňuje zvolit ze dvou způsobů odvodu spalin, a to horního nebo zadního. Sklo dvířek z vnitřní strany omývá proudící sekundární vzduch a díky tomu nedochází k usazování nečistot. Spalovací komora je vyložena kvalitními šamotovými tvarovkami. Regulaci primárního a sekundárního přívodu vzduchu lze řídit jediným ovládacím prvkem.

Také v provedení: kámen, plech, pískovec, keramika s vlnkouTento výjimečný výrobek je dostupný v pohodě tady na našem webu v sekci krbová kamna! Připravili jsme zlevněné výrobky z této oblíbené sekce za rozumné peníze.

Žádaný výrobek SONE 05 keramika od kvalitní značky HAAS+SOHN Rukov jednoduše naleznete zde levně! Nyní za akční cenu 45 990 Kč.