SONE G 01 keramika

Zaoblený tvar kamen SONE G společně s designovým sklem poskytují příjemný pohled na oheň, který nikdy nezevšední. Krbová kamna jsou vhodná... více informací »
SONE G 01 keramika - 90901 Bílá matná
Značka: Romotop
49 990 Kč
VÍCE INFORMACÍ »
Zaoblený tvar kamen SONE G společně s designovým sklem poskytují příjemný pohled na oheň, který nikdy nezevšední. Krbová kamna jsou vhodná...

Zaoblený tvar kamen SONE G společně s designovým sklem poskytují příjemný pohled na oheň, který nikdy nezevšední.

Krbová kamna jsou vhodná pro nízkoenergetické domy. Disponují systémem CPV – centrální přívod externího vzduchu. Konstrukce kamen umožňuje zvolit ze dvou způsobů odvodu spalin – horního nebo zadního. Sklo dvířek z vnitřní strany omývá proudící sekundární vzduch a díky tomu nedochází k usazování nečistot. Spalovací komora je vyložena šamotovými tvarovkami. Regulaci primárního a sekundárního přívodu vzduchu lze řídit jediným ovládacím prvkem.

Také v provedení: kámen, plech, pískovec, keramika s vlnkou Tento designový výrobek SONE G 01 keramika můžete sehnat prostě tu na našich stránkách v populární sekci krbová kamna. Nyní si můžete pořídit ještě jiné zboží z této populární sekce za nejlepší ceny! To ale není vše, nebojte, v nabídce toho máme víc! U nás najdete další kousky značky Romotop. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento oblíbený výrobek SONE G 01 keramika originál od značky Rolig snadno můžete sehnat tady a teď právě skutečně výhodně. Právě lze objednat jen za 49 990 Kč.