SONE G 02 A kámen

Písmeno „A“ v názvu kamen SONE G A napovídá, že jde o akumulační verzi krbových kamen. Pro speciální akumulační tvarovky je vyhrazen prostor... více informací »
SONE G 02 A kámen
Značka: Romotop
54 890 Kč
VÍCE INFORMACÍ »
Písmeno „A“ v názvu kamen SONE G A napovídá, že jde o akumulační verzi krbových kamen. Pro speciální akumulační tvarovky je vyhrazen prostor...

Písmeno „A“ v názvu kamen SONE G A napovídá, že jde o akumulační verzi krbových kamen. Pro speciální akumulační tvarovky je vyhrazen prostor nad spalovací komorou, kde je akumulace tepelné energie nejefektivnější.

Krbová kamna jsou zejména při použití akumulace vhodná pro nízkoenergetické domy. Disponují systémem CPV – centrální přívod externího vzduchu. Konstrukce kamen umožňuje horního nebo zadní připojení odvod spalin. Sklo dvířek z vnitřní strany omývá proudící sekundární vzduch a díky tomu nedochází k usazování nečistot. Spalovací komora je vyložena šamotovými tvarovkami. Regulaci primárního a sekundárního přívodu vzduchu lze řídit jediným ovládacím prvkem. Kamna jsou připravena pro doplnění akumulačními prvky, jedná se o volitelné příslušenství.

Také v provedení: keramika s vlnkou, plech, pískovec, keramika

K těmto kamnům lze dokoupit akumulační prvky, které sálají teplo až 5,5 hodin – Akumulační sada Romotop Neodolatelný kus máte možnost dostat prostě na webu umístěný v rubrice krbová kamna. Nyní pořídíte zcela nové produkty z této známé sekce za nejnižší cenu! To není všechno, náš sortiment je široký! Máme v nabídce ovšem další prověřené produkty od výrobce Rolig. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento kvalitní a žádaný produkt SONE G 02 A kámen od populárního výrobce Rolig jednoduše můžete získat tady levně! Ceny již od 54 890 Kč.