SONE G 02 kámen

Zaoblený tvar kamen SONE G společně s designovým sklem poskytují příjemný pohled na oheň, který nikdy nezevšední. Krbová kamna jsou vhodná... více informací »
SONE G 02 kámen
Značka: Romotop
49 390 Kč
VÍCE INFORMACÍ »
Zaoblený tvar kamen SONE G společně s designovým sklem poskytují příjemný pohled na oheň, který nikdy nezevšední. Krbová kamna jsou vhodná...

Zaoblený tvar kamen SONE G společně s designovým sklem poskytují příjemný pohled na oheň, který nikdy nezevšední.

Krbová kamna jsou vhodná pro nízkoenergetické domy. Disponují systémem CPV – centrální přívod externího vzduchu. Konstrukce kamen umožňuje zvolit ze dvou způsobů odvodu spalin – horního nebo zadního. Sklo dvířek z vnitřní strany omývá proudící sekundární vzduch a díky tomu nedochází k usazování nečistot. Spalovací komora je vyložena šamotovými tvarovkami. Regulaci primárního a sekundárního přívodu vzduchu lze řídit jediným ovládacím prvkem.

Také v provedení: vlnka, plech, pískovec, keramika
Tento diskontní produkt je k dostání právě na našich stránkách v sekci krbová kamna. Nyní najdete ještě další produkty z této populární sekce za výhodnou cenu! Významný dodavatel HAAS+SOHN Rukov pro své zákazníky prodává vysoce kvalitní zboží Můžete se sami přesvědčit u nás na webu.

Neodolatelný výrobek SONE G 02 kámen od známé společnosti HAAS+SOHN Rukov jednoduše můžete sehnat u nás teď za výhodnou cenu. Akční ceny od 49 390 Kč.