SONE G 03 A plech

Písmeno „A“ v názvu kamen SONE G A napovídá, že jde o akumulační verzi krbových kamen. Pro speciální akumulační tvarovky je vyhrazen prostor... více informací »
SONE G 03 A plech
Značka: Romotop
48 290 Kč
VÍCE INFORMACÍ »
Písmeno „A“ v názvu kamen SONE G A napovídá, že jde o akumulační verzi krbových kamen. Pro speciální akumulační tvarovky je vyhrazen prostor...

Písmeno „A“ v názvu kamen SONE G A napovídá, že jde o akumulační verzi krbových kamen. Pro speciální akumulační tvarovky je vyhrazen prostor nad spalovací komorou, kde je akumulace tepelné energie nejefektivnější.

Krbová kamna jsou zejména při použití akumulace vhodná pro nízkoenergetické domy. Disponují systémem CPV – centrální přívod externího vzduchu. Konstrukce kamen umožňuje horního nebo zadní připojení odvod spalin. Sklo dvířek z vnitřní strany omývá proudící sekundární vzduch a díky tomu nedochází k usazování nečistot. Spalovací komora je vyložena šamotovými tvarovkami. Regulaci primárního a sekundárního přívodu vzduchu lze řídit jediným ovládacím prvkem. Kamna jsou připravena pro doplnění akumulačními prvky, jedná se o volitelné příslušenství.

Také v provedení: keramika s vlnkou, kámen, pískovec, keramika

K těmto kamnům lze dokoupit akumulační prvky, které sálají teplo až 5,5 hodin – Akumulační sada Romotop Zajímavý kus SONE G 03 A plech můžete získat mimo jiné tu na našich stránkách zařazený v sekci krbová kamna! Vyhledejte si jiné produkty ve zmiňované rubrice ve slevě. Přední výrobce Rolig nabízí špičkové výrobky Přesvědčte se! To ale není vše, máme toho více! Máme v nabídce také další prověřené zboží od značky Rolig. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Exkluzivní kus SONE G 03 A plech od společnosti Rolig můžete pořídit právě zde levně! Ceny od 48 290 Kč.