SONE G 04 A pískovec

Písmeno „A“ v názvu kamen SONE G A napovídá, že jde o akumulační verzi krbových kamen. Pro speciální akumulační tvarovky je vyhrazen prostor... více informací »
SONE G 04 A pískovec
Značka: Romotop
54 890 Kč
VÍCE INFORMACÍ »
Písmeno „A“ v názvu kamen SONE G A napovídá, že jde o akumulační verzi krbových kamen. Pro speciální akumulační tvarovky je vyhrazen prostor...

Písmeno „A“ v názvu kamen SONE G A napovídá, že jde o akumulační verzi krbových kamen. Pro speciální akumulační tvarovky je vyhrazen prostor nad spalovací komorou, kde je akumulace tepelné energie nejefektivnější.

Krbová kamna jsou zejména při použití akumulace vhodná pro nízkoenergetické domy. Disponují systémem CPV – centrální přívod externího vzduchu. Konstrukce kamen umožňuje horního nebo zadní připojení odvod spalin. Sklo dvířek z vnitřní strany omývá proudící sekundární vzduch a díky tomu nedochází k usazování nečistot. Spalovací komora je vyložena šamotovými tvarovkami. Regulaci primárního a sekundárního přívodu vzduchu lze řídit jediným ovládacím prvkem. Kamna jsou připravena pro doplnění akumulačními prvky, jedná se o volitelné příslušenství.

Také v provedení: keramika s vlnkou, kámen, plech, keramika

K těmto kamnům lze dokoupit akumulační prvky, které sálají teplo až 5,5 hodin – Akumulační sada Romotop Tento levný kus SONE G 04 A pískovec lze koupit přímo tady u nás zařazený v sekci krbová kamna! Prozkoumejte vyjímečné produkty z naší rubriky za výborné peníze. To ovšem není všechno, u nás vám nabídneme víc. U nás najdete další kousky od výrobce Rolig. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Výrobce Rolig dodává vynikající zboží. Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme!

Unikátní a oblíbený produkt SONE G 04 A pískovec od kvalitní značky Rolig jednoduše můžete najít právě teď skutečně výhodně. Cena již od 54 890 Kč.