SONE G 04 pískovec

Zaoblený tvar kamen SONE G společně s designovým sklem poskytují příjemný pohled na oheň, který nikdy nezevšední. Krbová kamna jsou vhodná... více informací »
SONE G 04 pískovec
Značka: Romotop
49 390 Kč
VÍCE INFORMACÍ »
Zaoblený tvar kamen SONE G společně s designovým sklem poskytují příjemný pohled na oheň, který nikdy nezevšední. Krbová kamna jsou vhodná...

Zaoblený tvar kamen SONE G společně s designovým sklem poskytují příjemný pohled na oheň, který nikdy nezevšední.

Krbová kamna jsou vhodná pro nízkoenergetické domy. Disponují systémem CPV – centrální přívod externího vzduchu. Konstrukce kamen umožňuje zvolit ze dvou způsobů odvodu spalin – horního nebo zadního. Sklo dvířek z vnitřní strany omývá proudící sekundární vzduch a díky tomu nedochází k usazování nečistot. Spalovací komora je vyložena šamotovými tvarovkami. Regulaci primárního a sekundárního přívodu vzduchu lze řídit jediným ovládacím prvkem.

Také v provedení: vlnka, kámen, plech, keramika
Unikátní a oblíbený kousek SONE G 04 pískovec je k sehnání aktuálně tady na webu v oblíbené sekci krbová kamna! Najděte si ostatní produkty ze zmíněné sekce za super cenu! U zákazníků oblíbená značka HAAS+SOHN Rukov pro vás vyrábí kvalitní sortiment. Přichystali jsme toho pro vás více, u nás najdete další kvalitní produkty od výrobce HAAS+SOHN Rukov. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a velmi žádaný výrobek SONE G 04 pískovec originál od výrobce HAAS+SOHN Rukov můžete sehnat nyní za výhodnou cenu. Teď v akci 49 390 Kč.