Storch ASKJA H SE pískovec

Skleněná přední strana. Centrální přívod spalovacího vzduchu vzadu / dole. Extrémně široký výkonový rozsah. Automatická regulace SIC 700 s... více informací »
Storch ASKJA H SE pískovec
Značka: Storch
97 790 Kč
VÍCE INFORMACÍ »
Skleněná přední strana. Centrální přívod spalovacího vzduchu vzadu / dole. Extrémně široký výkonový rozsah. Automatická regulace SIC 700 s...

Skleněná přední strana. Centrální přívod spalovacího vzduchu vzadu / dole. Extrémně široký výkonový rozsah. Automatická regulace SIC 700 s volitelným akustickým a vizuálním displejem. Exkluzivní dřevník s mechanismem Soft Click. Možnost dodatečné akumulace.

Možná provedení: Pískovec leštěný Tento velmi oblíbený kus seženete bezprostředně tady a teď na našich stránkách v rubrice krbová kamna. Nyní získáte skvělé kusy z této známé rubriky za nejnižší cenu! To ovšem není všechno, náš sortiment je široký! Máme v nabídce také více skvělých kousků značky Storch. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a žádaný produkt Storch ASKJA H SE pískovec od značky s dlouholetou historií Storch je dostupný v naší aktuální nabídce extra výhodně! Cena od 97 790 Kč.