Storch VULSINI EX kámen tryskaný

Velkoplošné prosklení. Centrální přívod spalovacího vzduchu vzadu / dole. Volitelně s automatickou regulací SIC 700. Exkluzivní zásuvka na nádobí... více informací »
Storch VULSINI EX kámen tryskaný
Značka: Storch
90 090 Kč
VÍCE INFORMACÍ »
Velkoplošné prosklení. Centrální přívod spalovacího vzduchu vzadu / dole. Volitelně s automatickou regulací SIC 700. Exkluzivní zásuvka na nádobí...

Velkoplošné prosklení. Centrální přívod spalovacího vzduchu vzadu / dole. Volitelně s automatickou regulací SIC 700. Exkluzivní zásuvka na nádobí se skleněným čelem.

Možná provedení: Kámen tryskaný

 
Kvalitní výrobek Storch VULSINI EX kámen jde získat pohodlně tady a teď na našich stránkách v populární kategorii krbová kamna. Nyní získáte ještě další výrobky z této známé rubriky za mimořádně nízkou cenu. Náš sortiment je ale široký, mrkněte také na více skvělých kousků značky Storch. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Přední značka Storch vás obohatí o špičkový sortiment Mějte své oblíbené produkty vždy po ruce!

Výjimečný kus Storch VULSINI EX kámen tryskaný od dodavatele kvalitních produktů Storch máte možnost získat momentálně na našich stránkách pořád výhodně. Za bezkonkureční cenu 90 090 Kč.