SUPERWOOL Plus izolační vata 13 x 610 mm – balení 6m

Izolační vata INSULFRAX BIO Tato izolační vata na rozdíl od běžných výrobků používaných ve stavebnictví neobsahují skelné vlákno, které je... více informací »
SUPERWOOL Plus izolační vata 13 x 610 mm - balení 6m
Značka: Silaterm
1 002 Kč
VÍCE INFORMACÍ »
Izolační vata INSULFRAX BIO Tato izolační vata na rozdíl od běžných výrobků používaných ve stavebnictví neobsahují skelné vlákno, které je...

Izolační vata INSULFRAX BIO
Tato izolační vata na rozdíl od běžných výrobků používaných ve stavebnictví neobsahují skelné vlákno, které je karcinogenní. INSULFRAX je zdravotně nezávadný. Může se používat ve vnitřních prostorách krbu, kde dochází k cirkulaci a ohřívání vzduchu. Tento výrobek je k dispozici i s AL folií, která odděluje vlákna od okolního okolí a zlepšuje izolační vlastnosti. Výrobky z tohoto sortimentu se používají v aplikacích požární ochrany jako izolování kouřovodů a dalších částí krbů, nebo kachlových kamen. Upozornění: Při aplikaci vatu nemačkejte, ztrácí tím izolační schopnost.
Kde a kdy se tato izolační vata používá?

Izolace různých částí uvnitř krbové obestavby
Izolace uvnitř kachlových kamen, kde se špatně izoluje pomocí izolačních desek Skamotec 225 a Thermax ECO
Izolace tepelného výměníku u krbových vložek
Pasivní protipožární systémy
Izolace komínů
Izolace kouřovodů
Parotěsná zábrana v pecních vyzdívkách
Vnější izolace potrubíIzolace elektrického vedení

O správném použití se vždy raďte s odborníkem

Jaké jsu výhody izolační vaty INSULFRAX BIO?

Odolnost vůči tepelným šokům
Dobrá manipulační pevnost
Výborná pružnost
Dobrá schopnost absorbovat zvuk
Nízká tepelná vodivost 
Velmi prodávaný výrobek SUPERWOOL Plus izolační vata 13 x 610 mm – balení 6m je k sehnání pohodlně tu na webu v oblíbené kategorii izolační vata 13 x 610 mm. Máme pro vás ještě jiné produkty z této známé sekce za super peníze! Značka Silaterm vám nabízí vysoce kvalitní sortiment Podívejte se sami. Možná ale hledáte něco jiného, u nás nabízíme více! U nás totiž najdete další skvělé kousky značky Silaterm. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento výjimečný výrobek SUPERWOOL Plus izolační vata 13 x 610 mm - balení 6m od top značky SILATERM je k dispozici aktuálně na našich stránkách za mimořádně nízkou cenu. Ceny již od 1 002 Kč.