SUPERWOOL Plus izolační vata 13 x 610 mm – balení 8m

Izolační vata INSULFRAX BIO Tato izolační vata na rozdíl od běžných výrobků používaných ve stavebnictví neobsahují skelné vlákno, které je... více informací »
SUPERWOOL Plus izolační vata 13 x 610 mm - balení 8m
Značka: Silaterm
1 336 Kč
VÍCE INFORMACÍ »
Izolační vata INSULFRAX BIO Tato izolační vata na rozdíl od běžných výrobků používaných ve stavebnictví neobsahují skelné vlákno, které je...

Izolační vata INSULFRAX BIO
Tato izolační vata na rozdíl od běžných výrobků používaných ve stavebnictví neobsahují skelné vlákno, které je karcinogenní. INSULFRAX je zdravotně nezávadný. Může se používat ve vnitřních prostorách krbu, kde dochází k cirkulaci a ohřívání vzduchu. Tento výrobek je k dispozici i s AL folií, která odděluje vlákna od okolního okolí a zlepšuje izolační vlastnosti. Výrobky z tohoto sortimentu se používají v aplikacích požární ochrany jako izolování kouřovodů a dalších částí krbů, nebo kachlových kamen. Upozornění: Při aplikaci vatu nemačkejte, ztrácí tím izolační schopnost.
Kde a kdy se tato izolační vata používá?

Izolace různých částí uvnitř krbové obestavby
Izolace uvnitř kachlových kamen, kde se špatně izoluje pomocí izolačních desek Skamotec 225 a Thermax ECO
Izolace tepelného výměníku u krbových vložek
Pasivní protipožární systémy
Izolace komínů
Izolace kouřovodů
Parotěsná zábrana v pecních vyzdívkách
Vnější izolace potrubíIzolace elektrického vedení

O správném použití se vždy raďte s odborníkem

Jaké jsu výhody izolační vaty INSULFRAX BIO?

Odolnost vůči tepelným šokům
Dobrá manipulační pevnost
Výborná pružnost
Dobrá schopnost absorbovat zvuk
Nízká tepelná vodivost  Zcela unikátní výrobek SUPERWOOL Plus izolační vata 13 x 610 získáte již dnes u nás v kategorii izolační vata 13 x 610 mm! Nyní koupíte ostatní zboží ze zmíněné sekce za rozumné peníze. To není vše, náš sortiment je ale široký! Mrkněte na další skvělé zboží od značky Silaterm. Najdete je níže na této stránce. Významná značka Silaterm pro vás připravuje špičkové produkty. A tady je důkaz.

Tento akční kus SUPERWOOL Plus izolační vata 13 x 610 mm - balení 8m od značky s dlouholetou historií SILATERM jednoduše seženete nyní za nejnižší cenu! Ceny již od 1 336 Kč.