SUPERWOOL Plus izolační vata s AL folií 13 x 610 mm – balení 0,5m

Izolační vata INSULFRAX BIO Tato izolační vata na rozdíl od běžných výrobků používaných ve stavebnictví neobsahují skelné vlákno, které je... více informací »
SUPERWOOL Plus izolační vata s AL folií 13 x 610 mm - balení 0
Značka: Silaterm
151 Kč
VÍCE INFORMACÍ »
Izolační vata INSULFRAX BIO Tato izolační vata na rozdíl od běžných výrobků používaných ve stavebnictví neobsahují skelné vlákno, které je...

Izolační vata INSULFRAX BIO
Tato izolační vata na rozdíl od běžných výrobků používaných ve stavebnictví neobsahují skelné vlákno, které je karcinogenní. INSULFRAX je zdravotně nezávadný. Může se používat ve vnitřních prostorách krbu, kde dochází k cirkulaci a ohřívání vzduchu. Tento výrobek je k dispozici i s AL folií, která odděluje vlákna od okolního okolí a zlepšuje izolační vlastnosti. Výrobky z tohoto sortimentu se používají v aplikacích požární ochrany jako izolování kouřovodů a dalších částí krbů, nebo kachlových kamen. Upozornění: Při aplikaci vatu nemačkejte, ztrácí tím izolační schopnost.
Kde a kdy se tato izolační vata používá?

Izolace různých částí uvnitř krbové obestavby
Izolace uvnitř kachlových kamen, kde se špatně izoluje pomocí izolačních desek Skamotec 225 a Thermax ECO
Izolace tepelného výměníku u krbových vložek
Pasivní protipožární systémy
Izolace komínů
Izolace kouřovodů
Parotěsná zábrana v pecních vyzdívkách
Vnější izolace potrubíIzolace elektrického vedení

O správném použití se vždy raďte s odborníkem

Jaké jsu výhody izolační vaty INSULFRAX BIO?

Odolnost vůči tepelným šokům
Dobrá manipulační pevnost
Výborná pružnost
Dobrá schopnost absorbovat zvuk
Nízká tepelná vodivost  Povedený produkt SUPERWOOL Plus izolační vata s AL folií 13 x 610 mm – balení 0,5m jde sehnat bezstarostně tu na našem webu v populární kategorii izolační vata s al folií 13 x 610 mm. Připravili jsme pro vás ještě jiné výrobky ve zmíněné rubrice z pohodlí domova. Nebojte, v nabídce toho máme víc, podívejte se také na více skvělých kousků od výrobce Silaterm. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Dodavatel Silaterm vyrábí velmi kvalitní zboží. A tady je důkaz!

Akční a ve slevě výrobek SUPERWOOL Plus izolační vata s AL folií 13 x 610 mm - balení 0,5m od známé společnosti SILATERM získáte tady teď opravdu výhodně! Aktuálně v akci od 151 Kč.