Thorma Sporák na tuhá paliva OKONOM 85 FIKO Excellent černý levý s ocelovou deskou

Proč pořídit Sporák OKONOM 85 Excellent v černém provedení s ocelovou deskou?   Jedná se o sporák výrobce Thorma na tuhá paliva, který je... více informací »
Thorma Sporák na tuhá paliva OKONOM 85 FIKO Excellent černý levý s ocelovou deskou
Značka: THORMA
27 422 Kč
VÍCE INFORMACÍ »
Proč pořídit Sporák OKONOM 85 Excellent v černém provedení s ocelovou deskou?   Jedná se o sporák výrobce Thorma na tuhá paliva, který je...

Proč pořídit Sporák OKONOM 85 Excellent v černém provedení s ocelovou deskou?
 
Jedná se o sporák výrobce Thorma na tuhá paliva, který je vyrobený v černém smaltu. Určitě uvítáte dvouplášťové provedení pro delší výkon hoření. Druhý plášť je tvořen z ocelového plechu a na povrchu keramikou.
 
Odkládací prostor na dřevo slouží i dodatečnému vysoušení dřeva a jistě pomůže, že je vyrobený na kolečkách.
 
Dvířka trouby jsou odmontovatelná pro jejich snadnou údržbu a jsou prosklené i s teploměrem.
 
Umístění kouřovodu je v tomto případě pouze zadní.
 
Výhody:
–      dvoustupňové spalování
–      šamotová vyzdívka
–      dvoustupňové spalování
–      smaltovaný povrch
–      samostatná regulace vzduchu
  Kvalitní a levný výrobek Thorma Sporák na tuhá máte možnost sehnat rovněž na webu v populární rubrice sporáky na tuhá paliva! Vyhledejte si parádní výrobky ve zmíněné rubrice v akci! V očích zákazníků populární značka THORMA vám může poskytnout vysoce kvalitní zboží. Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce! To není všechno, u nás nabízíme více. U nás v nabídce najdete další prověřené zboží od značky THORMA. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Velmi oblíbený výrobek Thorma Sporák na tuhá paliva OKONOM 85 FIKO Excellent černý levý s ocelovou deskou s osvědčenou značkou THORMA seženete právě nyní ve výprodejové akci! Nabídka od 27 422 Kč.