www.krby-boucer.cz - nabídka krbů a kamen

TILU 03 L plech

Oblíbený a kvalitní výrobek TILU 03 L plech od oblíbené značky Romotop jednoduše získáte u nás ve výprodejové akci! Teď v akci 33 380 Kč.
Romotop TILU 03 L plech
Ověřit dostupnost
Značka: Romotop
33 380

Design krbových kamen TILU je přímý a jasně daný pravoúhlými prvky. V kombinaci s kompaktními proporcemi si kamna najdou své místo v každém modernějším interiéru.

Krbová kamna jsou vybavena samočinnou mechanickou aretací otevřených dvířek, která usnadňuje obsluhu a přikládání. Na dvoubodový zavírací mechanismus s pevnou fixací ke korpusu je spoleh. Madlo dvířek z masivního dřeva skvěle doplňuje celkový design kamen. Zákazník má možnost zvolit ze dvou standardních způsobů odvodu spalin – horního nebo zadního. Sklo dvířek z vnitřní strany omývá proudící sekundární vzduch a díky tomu nedochází k usazování nečistot. Spalovací komora je vyložena šamotovými tvarovkami. Regulaci primárního a sekundárního přívodu vzduchu lze řídit jediným ovládacím prvkem. Krbová kamna disponují systémem CPV – centrální přívod externího vzduchu, jsou vhodná i pro nízkoenergetické domy.