www.krby-boucer.cz - nabídka krbů a kamen

Víčko (záslepka) 130mm 1,5mm

Oblíbený a akční výrobek Víčko (záslepka) 130mm 1,5mm pocházející od značky V.A.P.K. naleznete na našich stránkách teď právě opravdu levně. Nyní lze objednat jen za 251 Kč.
EAN: 8594158755506
Víčko (záslepka) 130mm 1
Ověřit dostupnost
Značka: V.A.P.K.
251

Ocelové kouřovody jsou určeny k viditelnému připojení zdrojů tepla na tuhá paliva (např. kotle na tuhá paliva, krbová, kachlová a jím podobná kamna) do komína, do prostředí obyčejného, bez nebezpečí výbuchu a přítomnosti par těkavých látek (dle ČSN 332003). Ocelové kouřovody jsou vyrobeny z 1,5mm plechu. V místnosti, ve které je zdroj vytápění instalován, musí být zajištěn přívod čerstvého vzduchu netěsnostmi oken a dveří. Není-li tomu tak, musí se do místnosti zajistit dostatečný přívod čerstvého vzduchu průřezem, který odpovídá alespoň průřezu použitého kouřovodu zvětšeného o 10%.
Kouřovody jsou vyráběné z 1,5mm ocelového plechu a lakovány senotermním lakem odolným proti vysokým teplotám (do 400°C) v barvě černé. Jsou určeny k viditelnému připojení zdrojů tepla (např. kotle na tuhá paliva, krbová, kachlová a jím podobná kamna do komína). Široký sortiment dílů včetně zajišťuje snadné a pohodlné sestavení kouřové cesty. Kouřovody jsou vyráběny v České republice. Certifikováno EN 1856-2.