Víčko (záslepka) 200mm 1,5mm

Ocelové kouřovody jsou určeny k viditelnému připojení zdrojů tepla na tuhá paliva (např. kotle na tuhá paliva, krbová, kachlová a jím podobná... více informací »
Víčko (záslepka) 200mm 1
Značka: V.A.P.K.
431 Kč
VÍCE INFORMACÍ »
Ocelové kouřovody jsou určeny k viditelnému připojení zdrojů tepla na tuhá paliva (např. kotle na tuhá paliva, krbová, kachlová a jím podobná...

Ocelové kouřovody jsou určeny k viditelnému připojení zdrojů tepla na tuhá paliva (např. kotle na tuhá paliva, krbová, kachlová a jím podobná kamna) do komína, do prostředí obyčejného, bez nebezpečí výbuchu a přítomnosti par těkavých látek (dle ČSN 332003). Ocelové kouřovody jsou vyrobeny z 1,5mm plechu. V místnosti, ve které je zdroj vytápění instalován, musí být zajištěn přívod čerstvého vzduchu netěsnostmi oken a dveří. Není-li tomu tak, musí se do místnosti zajistit dostatečný přívod čerstvého vzduchu průřezem, který odpovídá alespoň průřezu použitého kouřovodu zvětšeného o 10%.
Kouřovody jsou vyráběné z 1,5mm ocelového plechu a lakovány senotermním lakem odolným proti vysokým teplotám (do 400°C) v barvě černé. Jsou určeny k viditelnému připojení zdrojů tepla (např. kotle na tuhá paliva, krbová, kachlová a jím podobná kamna do komína). Široký sortiment dílů včetně zajišťuje snadné a pohodlné sestavení kouřové cesty. Kouřovody jsou vyráběny v České republice. Certifikováno EN 1856-2.
Tento skvělý produkt Víčko (záslepka) 200mm 1,5mm jde pořídit přímo tady na našich stránkách v populární sekci kouřovody. Nyní můžete získat parádní produkty ve zmíněné kategorii snadno online. Známá značka V.A.P.K. má v nabídce vynikající zboží To ovšem není všechno, u nás vám nabízíme více. Mrkněte také na další kousky od dodavatele V.A.P.K.. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Akční kus Víčko (záslepka) 200mm 1,5mm od populárního výrobce V.A.P.K. seženete u nás teď opravdu levně! Právě lze objednat jen za 431 Kč.