VICTORIA krbová kamna DELUXE – černá

Krbová kamna s troubou VICTORIA Deluxe Krbová kamna VICTORIA – tato kamna splňují i ty nejnáročnější požadavky všech zákazníků. Jsou vyrobeny... více informací »
VICTORIA krbová kamna DELUXE - černá
Značka: VICTORIA
14 999 Kč
VÍCE INFORMACÍ »
Krbová kamna s troubou VICTORIA Deluxe Krbová kamna VICTORIA – tato kamna splňují i ty nejnáročnější požadavky všech zákazníků. Jsou vyrobeny...

Krbová kamna s troubou VICTORIA Deluxe
Krbová kamna VICTORIA – tato kamna splňují i ty nejnáročnější požadavky všech zákazníků. Jsou vyrobeny z masivní konstrukce, mají nízké emise a kamna splňují i ty nejpřísnější normy BImSchV-1, BImSchV-2 a DIN Plus. Krbová kamna VICTORIA je možné zakoupit si v provedení teplovodní a horkovzdušná.
Koupí krbových kamen značky VICTORIA získáte:

Velice kvalitní krbová kamna
Perfektní zpracování
3 roky záruku
Kamna, která splňují i ty nejpřísnější normy
Jednoduchá obsluha a údržba
…atdNejprodávanější produkt VICTORIA krbová kamna DELUXE máte možnost najít mimo jiné tady na webu v sekci krbová kamna. Nyní můžete získat kvalitní kousky ve zmiňované kategorii za parádní cenu! Náš sortiment je široký, mrkněte také na další skvělé zboží značky VICTORIA. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Akční a ve slevě produkt VICTORIA krbová kamna DELUXE - černá od přední značky VICTORIA můžete dostat právě nyní ve výhodné akci! Zrovna teď v akci za 14 999 Kč.