VICTORIA krbová kamna GRANDE Lux A – černá

Krbová kamna s troubou VICTORIA Grande Lux A Krbová kamna VICTORIA – tato kamna splňují i ty nejnáročnější požadavky všech zákazníků. Jsou... více informací »
VICTORIA krbová kamna GRANDE Lux A - černá
Značka: VICTORIA
39 999 Kč
VÍCE INFORMACÍ »
Krbová kamna s troubou VICTORIA Grande Lux A Krbová kamna VICTORIA – tato kamna splňují i ty nejnáročnější požadavky všech zákazníků. Jsou...

Krbová kamna s troubou VICTORIA Grande Lux A
Krbová kamna VICTORIA – tato kamna splňují i ty nejnáročnější požadavky všech zákazníků. Jsou vyrobeny z masivní konstrukce, mají nízké emise a kamna splňují i ty nejpřísnější normy BImSchV-1, BImSchV-2 a DIN Plus. Krbová kamna VICTORIA je možné zakoupit si v provedení teplovodní a horkovzdušná.
Koupí krbových kamen značky VICTORIA získáte:

Velice kvalitní krbová kamna
Perfektní zpracování
3 roky záruku
Kamna, která splňují i ty nejpřísnější normy
Jednoduchá obsluha a údržba
…atd
Unikátní a žádaný produkt získáte právě zde u nás v populární kategorii krbová kamna! Vyberte si oblíbené produkty z této populární sekce za výborné peníze! U nás vám nabídneme víc, máme v nabídce však také další prověřené zboží od značky VICTORIA. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento zlevněný produkt VICTORIA krbová kamna GRANDE Lux A - černá od přední značky VICTORIA pořídíte aktuálně v akci! V současnosti pořídíte za cenu 39 999 Kč.