VICTORIA krbová kamna MARINELA K – černá

Krbová kamna s troubou VICTORIA Marinela K Krbová kamna VICTORIA – tato kamna splňují i ty nejnáročnější požadavky všech zákazníků. Jsou... více informací »
VICTORIA krbová kamna MARINELA K - černá
Značka: VICTORIA
34 999 Kč
VÍCE INFORMACÍ »
Krbová kamna s troubou VICTORIA Marinela K Krbová kamna VICTORIA – tato kamna splňují i ty nejnáročnější požadavky všech zákazníků. Jsou...

Krbová kamna s troubou VICTORIA Marinela K
Krbová kamna VICTORIA – tato kamna splňují i ty nejnáročnější požadavky všech zákazníků. Jsou vyrobeny z masivní konstrukce, mají nízké emise a kamna splňují i ty nejpřísnější normy BImSchV-1, BImSchV-2 a DIN Plus. Krbová kamna VICTORIA je možné zakoupit si v provedení teplovodní a horkovzdušná.
Koupí krbových kamen značky VICTORIA získáte:

Velice kvalitní krbová kamna
Perfektní zpracování
3 roky záruku
Kamna, která splňují i ty nejpřísnější normy
Jednoduchá obsluha a údržba
…atd Tento velmi žádaný produkt VICTORIA krbová kamna MARINELA K – černá můžete koupit také na našich stránkách v oblíbené sekci krbová kamna. Nyní získáte ostatní zboží z této populární rubriky za výborné peníze. U zákazníků oblíbená značka VICTORIA nabízí kvalitní sortiment.

Diskontní produkt VICTORIA krbová kamna MARINELA K - černá od známého dodavatele VICTORIA máte možnost pořídit aktuálně na našich stránkách výhodně. Zrovna teď v akci za 34 999 Kč.