VICTORIA krbová kamna PANAMA 2 – černá

Krbová kamna s troubou VICTORIA Panama 2 Krbová kamna VICTORIA – tato kamna splňují i ty nejnáročnější požadavky všech zákazníků. Jsou vyrobeny... více informací »
VICTORIA krbová kamna PANAMA 2 - černá
Značka: VICTORIA
17 999 Kč
VÍCE INFORMACÍ »
Krbová kamna s troubou VICTORIA Panama 2 Krbová kamna VICTORIA – tato kamna splňují i ty nejnáročnější požadavky všech zákazníků. Jsou vyrobeny...

Krbová kamna s troubou VICTORIA Panama 2
Krbová kamna VICTORIA – tato kamna splňují i ty nejnáročnější požadavky všech zákazníků. Jsou vyrobeny z masivní konstrukce, mají nízké emise a kamna splňují i ty nejpřísnější normy BImSchV-1, BImSchV-2 a DIN Plus. Krbová kamna VICTORIA je možné zakoupit si v provedení teplovodní a horkovzdušná.
Koupí krbových kamen značky VICTORIA získáte:

Velice kvalitní krbová kamna
Perfektní zpracování
3 roky záruku
Kamna, která splňují i ty nejpřísnější normy
Jednoduchá obsluha a údržba
…atd Tento skvělý produkt VICTORIA krbová kamna PANAMA 2 lze získat nyní tu na našich stránkách v rubrice krbová kamna! Získejte jiné produkty ve zmiňované kategorii za výprodejovou cenu. To však není všechno, nebojte, v nabídce toho máme víc! Máme v nabídce ovšem další produkty od dodavatele VICTORIA. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Známý dodavatel VICTORIA svým zákazníkům nabízí prvotřídní produkty. Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme.

Velmi oblíbený produkt VICTORIA krbová kamna PANAMA 2 - černá od značky VICTORIA máte možnost sehnat momentálně napořád výhodně. Produkt nakoupíte teď u nás za 17 999 Kč.