VICTORIA krbová kamna s výměníkem GRANDE BO-tv

Krbová kamna s výměníkem VICTORIA Grande BO-tv Krbová kamna VICTORIA – tato kamna splňují i ty nejnáročnější požadavky všech zákazníků. Jsou... více informací »
VICTORIA krbová kamna s výměníkem GRANDE BO-tv
Značka: VICTORIA
46 999 Kč
VÍCE INFORMACÍ »
Krbová kamna s výměníkem VICTORIA Grande BO-tv Krbová kamna VICTORIA – tato kamna splňují i ty nejnáročnější požadavky všech zákazníků. Jsou...

Krbová kamna s výměníkem VICTORIA Grande BO-tv
Krbová kamna VICTORIA – tato kamna splňují i ty nejnáročnější požadavky všech zákazníků. Jsou vyrobeny z masivní konstrukce, mají nízké emise a kamna splňují i ty nejpřísnější normy BImSchV-1, BImSchV-2 a DIN Plus. Krbová kamna VIKTORIA je možné zakoupit si v provedení teplovodní a horkovzdušná.
Koupí krbových kamen značky VIKTORIA získáte:

Velice kvalitní krbová kamna
Perfektní zpracování
3 roky záruku
Kamna, která splňují i ty nejpřísnější normy
Jednoduchá obsluha a údržba
Teplovodní výměník
Ochlazovací smyčka
…atd Zajímavý produkt VICTORIA krbová kamna s výměníkem GRANDE BO-tv najdete jednoduše na našich stránkách v sekci krbová kamna. Připravili jsme zcela nové kusy z této populární sekce v bezva akci. Nebojte, máme toho více, prozkoumejte u nás další kvalitní kousky od dodavatele VICTORIA. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Věhlasný výrobce VICTORIA dlouhodobě prodává top výrobky.

Hodně žádaný produkt VICTORIA krbová kamna s výměníkem GRANDE BO-tv od známé kvalitní značky VICTORIA dostanete tady a teď právě trvale výhodně! Produkt momentálně prodáváme za 46 999 Kč.