VICTORIA krbová kamna s výměníkem TRIUMPH B

Krbová kamna s výměníkem VICTORIA Triumph B Krbová kamna VICTORIA – tato kamna splňují i ty nejnáročnější požadavky všech zákazníků. Jsou... více informací »
VICTORIA krbová kamna s výměníkem TRIUMPH B
Značka: VICTORIA
25 999 Kč
VÍCE INFORMACÍ »
Krbová kamna s výměníkem VICTORIA Triumph B Krbová kamna VICTORIA – tato kamna splňují i ty nejnáročnější požadavky všech zákazníků. Jsou...

Krbová kamna s výměníkem VICTORIA Triumph B
Krbová kamna VICTORIA – tato kamna splňují i ty nejnáročnější požadavky všech zákazníků. Jsou vyrobeny z masivní konstrukce, mají nízké emise a kamna splňují i ty nejpřísnější normy BImSchV-1, BImSchV-2 a DIN Plus. Krbová kamna VIKTORIA je možné zakoupit si v provedení teplovodní a horkovzdušná.
Koupí krbových kamen značky VIKTORIA získáte:

Velice kvalitní krbová kamna
Perfektní zpracování
3 roky záruku
Kamna, která splňují i ty nejpřísnější normy
Jednoduchá obsluha a údržba
Teplovodní výměník
…atd Tento nejprodávanější výrobek VICTORIA krbová kamna s výměníkem získáte přímo tu na webu ve známé sekci krbová kamna. Vyberte si akční produkty z této populární kategorie za mimořádně nízkou cenu. To ale ovšem není vše, u nás nabízíme více! Prozkoumejte u nás také další kousky značky VICTORIA. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Diskontní kousek VICTORIA krbová kamna s výměníkem TRIUMPH B od výrobce s dlouholetou historií VICTORIA lze zakoupit právě teď v naší nabídce za outletovou cenu! Nyní pořídíte od 25 999 Kč.