VICTORIA krbová kamna SONATA – černá

Krbová kamna s troubou VICTORIA Sonata Krbová kamna VICTORIA – tato kamna splňují i ty nejnáročnější požadavky všech zákazníků. Jsou vyrobeny... více informací »
VICTORIA krbová kamna SONATA - černá
Značka: VICTORIA
41 999 Kč
VÍCE INFORMACÍ »
Krbová kamna s troubou VICTORIA Sonata Krbová kamna VICTORIA – tato kamna splňují i ty nejnáročnější požadavky všech zákazníků. Jsou vyrobeny...

Krbová kamna s troubou VICTORIA Sonata
Krbová kamna VICTORIA – tato kamna splňují i ty nejnáročnější požadavky všech zákazníků. Jsou vyrobeny z masivní konstrukce, mají nízké emise a kamna splňují i ty nejpřísnější normy BImSchV-1, BImSchV-2 a DIN Plus. Krbová kamna VICTORIA je možné zakoupit si v provedení teplovodní a horkovzdušná.
Koupí krbových kamen značky VICTORIA získáte:

Velice kvalitní krbová kamna
Perfektní zpracování
3 roky záruku
Kamna, která splňují i ty nejpřísnější normy
Jednoduchá obsluha a údržba
…atdTento unikátní produkt jde nakoupit mimo jiné tady na stránkách v rubrice krbová kamna! Podívejte se na unikátní zboží z naší kategorie za super ceny! To ovšem není všechno, u nás nabízíme více! U nás najdete více kvalitních produktů od výrobce VICTORIA. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Známý dodavatel VICTORIA vyrábí vysoce kvalitní zboží

Tento levný kousek VICTORIA krbová kamna SONATA - černá značky VICTORIA lze koupit tady teď za extra cenu. V akci za 41 999 Kč.