VICTORIA krbová kamna UNICA – černá

Krbová kamna s troubou VICTORIA Unica Krbová kamna VICTORIA – tato kamna splňují i ty nejnáročnější požadavky všech zákazníků. Jsou vyrobeny... více informací »
VICTORIA krbová kamna UNICA - černá
Značka: VICTORIA
36 999 Kč
VÍCE INFORMACÍ »
Krbová kamna s troubou VICTORIA Unica Krbová kamna VICTORIA – tato kamna splňují i ty nejnáročnější požadavky všech zákazníků. Jsou vyrobeny...

Krbová kamna s troubou VICTORIA Unica
Krbová kamna VICTORIA – tato kamna splňují i ty nejnáročnější požadavky všech zákazníků. Jsou vyrobeny z masivní konstrukce, mají nízké emise a kamna splňují i ty nejpřísnější normy BImSchV-1, BImSchV-2 a DIN Plus. Krbová kamna VICTORIA je možné zakoupit si v provedení teplovodní a horkovzdušná.
Koupí krbových kamen značky VICTORIA získáte:

Velice kvalitní krbová kamna
Perfektní zpracování
3 roky záruku
Kamna, která splňují i ty nejpřísnější normy
Jednoduchá obsluha a údržba
…atd Povedený produkt je k dostání bezstarostně tu na stránkách zařazený v sekci krbová kamna. Podívejte se na unikátní produkty ze zmíněné rubriky za extra cenu! Možná ale hledáte něco jiného, naše nabídka je široká. Máme v nabídce také více kvalitních produktů od značky VICTORIA. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Významný výrobce VICTORIA dodává kvalitní zboží. Nakupujte, dokud je zboží sladem.

Tento kvalitní kus VICTORIA krbová kamna UNICA - černá od společnosti VICTORIA snadno naleznete právě dnes za skvělou cenu! Teď v akci 36 999 Kč.