VICTORIA krbová kamna VERONA – černá

Krbová kamna s troubou VICTORIA Verona Krbová kamna VICTORIA – tato kamna splňují i ty nejnáročnější požadavky všech zákazníků. Jsou vyrobeny... více informací »
VICTORIA krbová kamna VERONA - černá
Značka: VICTORIA
18 999 Kč
VÍCE INFORMACÍ »
Krbová kamna s troubou VICTORIA Verona Krbová kamna VICTORIA – tato kamna splňují i ty nejnáročnější požadavky všech zákazníků. Jsou vyrobeny...

Krbová kamna s troubou VICTORIA Verona
Krbová kamna VICTORIA – tato kamna splňují i ty nejnáročnější požadavky všech zákazníků. Jsou vyrobeny z masivní konstrukce, mají nízké emise a kamna splňují i ty nejpřísnější normy BImSchV-1, BImSchV-2 a DIN Plus. Krbová kamna VICTORIA je možné zakoupit si v provedení teplovodní a horkovzdušná.
Koupí krbových kamen značky VICTORIA získáte:

Velice kvalitní krbová kamna
Perfektní zpracování
3 roky záruku
Kamna, která splňují i ty nejpřísnější normy
Jednoduchá obsluha a údržba
…atdVýjimečný kousek VICTORIA krbová kamna VERONA – máte možnost koupit rovněž na našich stránkách ve známé rubrice krbová kamna! Vyhledejte si unikátní výrobky ze zmíněné kategorie za výhodné peníze! U nás nabízíme více, máme v nabídce však také další kvalitní zboží značky VICTORIA. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Tento exkluzivní produkt VICTORIA krbová kamna VERONA - černá od našeho výrobce VICTORIA naleznete aktuálně na webu za skvělou cenu! Produkt nakoupíte teď u nás za 18 999 Kč.